Oferty pracy w USA dla studentów

Agencja pośrednictwa pracy The West Choice ma szczególnie ciekawą ofertę dla studentów. Work and Travel daje możliwość podjęcia pracy sezonowej w jednym ze stanów w USA. Z nami możesz zacząć pracować w jednym z zawodów nawet 5 miesięcy! Potrzebujemy tylko Twojego zaświadczenia o statusie studenta, pełnoletności, znajomości angielskiego oraz złożenia dokumentów i dokonania wszystkich opłat. Nasi pracownicy udzielą Ci pomocy na każdym etapie rekrutacji. Będziesz na bieżąco informowany o nowych ofertach pracy, o terminie Targów Pracy oraz o zbliżających się terminach uiszczenia opłat. Dodatkowo, zostaniesz przez nas odpowiednio przygotowany do wyjazdu i do rozmowy z konsulem. Będziemy Ci towarzyszyć w dniu rozmowy z konsulem. Zostaniesz również przeszkolony przed wyjazdem.

W ambasadzie składamy Twój wniosek wizowy. Wyjaśnimy wszystko na temat wypełniania formularzy i dokumentów.

Program zapewnia możliwość podjęcia zatrudnienia głównie w sektorze turystycznym i gastronomicznym. Oferty pracy, jakie daje Work and Travel, to między innymi ratownik na basenie, obsługa w parku rozrywki, opiekun domu, pracownik kuchni, kelner oraz wiele innych. Agencja oferuje atrakcyjne stawki na wszystkich stanowiskach, również za nadgodziny.

Oferty pracy programu Work & Travel

W ramach programu Work & Travel, przed podjęciem wakacyjnej pracy, dla uczestników organizowane są Targi Pracy. Podczas tego wydarzenia, można osobiście porozmawiać ze swoim przyszłym pracodawcą. O terminie w jakim odbywają się Targi Pracy, zostaniesz powiadomiony w odpowiednim czasie.

Na wyjazd można zgłaszać się również ze znajomymi. Podróż musi być dobrze przemyślana, żeby uniknąć dodatkowych kosztów za bilety lotnicze lub za ich zmianę. Program gwarantuje możliwie najtańsze bilety lotnicze.

Praca w USA dla studentów, jaką organizuje agencja The West Choice, jest ofertą dla osób, które studiują dziennie, wieczorowo lub zaocznie. Studenci, którzy aktualnie przebywają na urlopie dziekańskim, nie kwalifikują się do wzięcia udziału w programie.

Work and Travel jest programem, który zapewnia zdobycie wielu dodatkowych kwalifikacji. Wakacyjna praca w USA pozwoli Ci podszkolić język angielski, uzyskać doświadczenie oraz poznać ciekawych ludzi z całego świata. Ciekawe oferty pracy zagwarantują udany pobyt w USA i dadzą możliwość szybkiego zarobku. Kilkutygodniowy lub kilkumiesięczny wyjazd do pracy jest także okazją na poznanie amerykańskiej kultury i obyczajów. Oprócz tego, program pozwala zwiedzić wiele ciekawych miejsc w różnych Stanach. Pracując w Ameryce Północnej, zyskujesz szansę na niezapomniane wycieczki, zdjęcia i wspomnienia.

Wakacyjna praca w USA

Program Work & Travel jest szansą na rozwój dla studentów z całego świata. Także obcokrajowcy, którzy studiują w Polsce, mogą skorzystać z oferty, dostarczając dodatkowo wizę lub kartę pobytu. Wakacyjna praca w USA jest legalna i całkowicie bezpieczna. Program obejmuje pełne ubezpieczenie medyczne, opiekę i pomoc Greenheart Exchange.