NASZ ZESPÓŁ

Elżbieta Kobiałka

– Dyrektor zarządzający The West Choice Sp. z o.o.

Moja przygoda z Work and Travel rozpoczęła się od tego, że sama trzykrotnie wzięłam udział  w tym programie. Z Work and Travel związana jestem już od 13 lat. Praca jest moją pasją a zadowolenie klienta moim celem. Działając wg zasady THE WEST CHOICE – THE BEST CHOICE pomogę Ci wybrać ofertę najlepszą dla Ciebie.

 

The West Choice

Iga Czopek

–  konsultant ds. programu Work and Travel. 

W ramach Work and Travel w USA byłam już dwukrotnie i to na pewno nie koniec 🙂
Uważam, że każdy student powinien skorzystać z takiego wyjazdu. Pomaga on podszkolić angielski, rozwinąć horyzonty a także zwiedzić miejsca, o których kiedyś tylko marzyłam. To także wspaniały sposób na zdobycie doświadczenia zawodowego. Praca w międzynarodowym zespole dała mi szansę na rozwój i sprawdzenie samej siebie w niecodziennych sytuacjach.

The West Choice

Anastasiya Ivanova

– konsultant ds. programu Work and Travel

Kiedyś będąc w liceum, słyszałam o tym programie, a parę lat później miałam możliwość zostać jego uczestniczką. Powiem, że warto. Powiem, że trzeba. Chociaż raz w swoim życiu przeżyć coś takiego musi każdy człowiek. A jak jesteś studentem, to prawie jak Twój obowiązek, przyjemny obowiązek🙂. Nowe znajomości, doświadczenie, praktyczna nauka języka i zwiedzanie niesamowitych miejsc – to wszystko da Ci Work and Travel🙂

The West Choice